Návod na hru Technomancer - základy hry: atribúty charakteru

Atribútový strom.

Pri zvyšovaní úrovne môžete rozvíjať päť rôznych znakov. Každým trom úrovniam získate za priradenie jeden bod atribútu a každý atribút môžete upgradovať na úroveň 5. Tieto atribúty musíte priradiť podľa triedy, v ktorej hráte. Ovplyvňujú parametre triedy, napríklad zvyšujú pravdepodobnosť kritického zásahu alebo silu hlavných útokov, ako aj maximálnu úroveň zdravia charakteru. Priradené body nie je možné obnoviť - pred použitím ich zamyslite dvakrát.

energie

Sila je typickým atribútom boja. Každý bod vám poskytne nasledujúce informácie:

+1 poškodenie na blízko

+ 2% šanca prerušiť nepriateľský útok.

Tento atribút by mal byť určený predovšetkým pre Warrior alebo v menšej miere pre Guardian. Lupič nemusí tento atribút vôbec rozvíjať. Sila umožňuje postave mať ťažšie brnenie a lepšie zbrane a štíty. Maximalizujte tento atribút, keď hráte ako bojovník, pretože to je jeho chlieb a maslo.

obratnosť

Obratnosť je atribút vyhradený hlavne pre brokovnice av menšej miere pre TechnoMant. Každý bod vám poskytne nasledujúce informácie:

1% zvýšené kritické poškodenie,
2% zvýšené kritické poškodenie pravopisu,
Otrava nepriateľom, zničenie alebo šok sa zmenili o 1%.

Tento atribút tiež umožňuje, aby vaša postava nosila špeciálne vybavenie - je ľahšia a poskytuje menšiu ochranu, ale často sa dodáva s ďalšími bonusmi.

energie

Sila je, uhádli ste, chlieb techno-romantikov. Ak však chcete využívať schopnosti technomancera, aj keď používate inú triedu, mali by ste zvážiť rozdelenie niektorých bodov v Sile. Tento atribút je dôležitý, ak chcete používať zariadenie iba pre technomancera (ktorý môžete získať predovšetkým vyplnením úloh v prvej kapitole). Tieto položky sa vyznačujú veľkým počtom vylepšení slotov.

Každý bod sily vám poskytne nasledujúce:

+2 Spell Power

10% zvýšenie regeneračného výkonu.

stavba tela

Zostaviť je parameter, ktorý je užitočný pre každú postavu, najmä pre Sentinel, ale všetko záleží na vašom štýle. Ak dobre ovládate štít a dokážete blokovať väčšinu útokov nepriateľa, nemusíte do neho vkladať body. Pokiaľ ide o ostatné triedy, mali by ste do toho vložiť niekoľko bodov, najmä ak neviete, ako sa vyhnúť útokom. Vývoj tohto atribútu môžete oddialiť, ak budete hrať s postavou zameranou na boj na diaľku. Každý bod tohto atribútu vám poskytne toto:

Max. Zdravie sa zvýšilo o 10 bodov,
Odolnosť proti vybočeniu sa zvýšila o 4%,
Zvýšenie priepustnosti o 50 bodov nie je veľmi užitočné, pretože počiatočná kapacita nakladania je často viac ako dostatočná. paysafe casino nz
Copyright © 2010 - 2020 DobraHypoteka.sk
hypoteky, najlepsie na trhu, poradcovia, banky
Typ:
Adresa:
Email:
predmet správy:*
Text správy:*
Počet zostávajúcich znakov
Screenshot(jpg/png):
Sem napíšte číslicu stodeväťdesiatšesť:

Topreality.sk s. r. o.

Ulica:Odborárska 1381/18
Mesto:Nové Mesto nad Váhom
PSČ:91 501
IČO:50104896
IČ DPH:SK2120170624
E-mail:
046540f0959684875c93d9439c75647b