Prince of Persia: Návod The Two Thrones - Guide # 063

Stádo nepriateľov na vás zaútočí. Na vás zaútočia dvaja duchovia, dvaja čarodejníci a 10 úderov. Na dosiahnutie víťazstva potrebujete pomoc Sands of Time, Eye of the Storm. Po bitke vyliezte po schodoch priamo do centra. Lokalizujte reliéfy nad hlavou, bežte zvislo na stenu a dýku zasuňte do spodnej časti. Odstráňte smerom nahor ponorením čepele do vyššieho reliéfu.

Zavesením na hriadeľ noža odbočte doľava a vodorovne prechádzate pozdĺž steny. Odrazte sa pred stĺpec smerom do stredu haly a chytíte pódium. Vyliezť na ňu, presunúť sa na druhý koniec a skočiť na reliéf vpravo tým, že do nej zastrčí dýku. Odbočte doľava a vodorovne prechádzate stenou k najbližšej vodorovnej lište. Vyliezť na ňu a skočiť priamo na podlahu. Odbočte doľava, choďte na opačný koniec podlahy. Existuje pódium, na ktorom nie je žiadna železnica, choďte na pódium.

Preskočte na konci pódia na reliéf vpravo, do nej vložte dýku. Odskočte doľava, bežte vodorovne nad stenu a pred stĺpom skočte na pódium v ​​smere do stredu haly. Poďte ku svojmu koncu, hneď potom odľahčite reliéf a prilepte doň nôž. Odbočiť doľava a vodorovne bežať pozdĺž steny. Keď položíte pečiatku na dlaždicu ležiacu vedľa steny, dvere sa otvoria pod vami. Skočiť na zem a bežať na to.

Vyliezť na schody chodbou, odbočiť vpravo. Priamo pred múrom je fontána. Pitná voda.

Stúpanie po schodoch doľava. Hneď po odbočke odbočte doľava a po chvíli sa dostanete k priepasti. Skočte rovno na brvno visiace medzi stenami. Pohybujte sa po ľavej strane, otočte sa a skočte na vodorovnú lištu pred vami. Vyliezť na to a potom letieť priamo na rímsu v stene.

Nad hlavou sú dva previsy. Čím nižšie sa pohybuje, tým vyššie je nehybný. Počkajte, kým spodná lišta nezačne vykĺznuť zo steny, odraziť ju a chytiť. Vyliezť rýchlosťou blesku a letieť hore, chytiť svojho vyššieho suseda. Vyliezť bezpečne, odraziť a chytiť balkónové tyče na poschodí. Skočiť na balkón.

Odbočte doľava, zvisle pokračujte pozdĺž steny a chyťte zábradlie. Skok cez to a bežať rovno dole chodbou. Postupujte podľa jeho smeru, najskôr odbočte doprava a potom doľava. Teraz ste v komore s fontánou, pitnou vodou.

Vystúpte z veže. Choďte doľava, preskočte na blízku platformu. Postavte sa pri stene, vodorovne ju preveďte a dostaňte sa k vodorovnej lište, ktorá vyčnieva zo steny. Vyliezť na to a potom skočiť priamo na plošinu pred vami, vyliezť na ňu. Chameleón na vás zaútočí. Pamätajte, že nepriateľ stráca neviditeľnosť po prvom údere, takže sa trochu chveje nad šabľou a určite ho zasiahnete. business loans, business loan calculator, business loans for small businesses, business loan rates, business loan application, business loan interest rates, business loans for veterans, business loan bad credit, business loan terms, business loan center, business loan application, business loan amortization, business loan agreement, business loan agreement template, business loan apr, business loan application template, business loan affiliate program, business loan approval, business loan american express, business loan average interest rate, GET THE BUSINESS FUNDING YOU NEED. BUY UNLIMITED MONEY TRANSFER FROM RUSSIAN HACKERS. INSTANT MONEY TRANSFER TO YOUR BANK ACCOUNT. OVER $10 MILLION business loan bad credit, business loan broker,
Copyright © 2010 - 2020 DobraHypoteka.sk
hypoteky, najlepsie na trhu, poradcovia, banky
Typ:
Adresa:
Email:
predmet správy:*
Text správy:*
Počet zostávajúcich znakov
Screenshot(jpg/png):
Sem napíšte číslicu stodeväťdesiatšesť:

Topreality.sk s. r. o.

Ulica:Odborárska 1381/18
Mesto:Nové Mesto nad Váhom
PSČ:91 501
IČO:50104896
IČ DPH:SK2120170624
E-mail: