Krátke filmové poznámky - Drug Courier, Happy Death Day 2 a Avengers: Final

Drug Courier


Ide o šikový dramatický film so zaujímavým dejom, grafikou, postavami a skvelým scenárom, ktorý upravil režisér filmu Clint Eastwood.

Dráma v tomto filme je hlavnou výhodou, tu platí veľmi pevne, od začiatku až do konca filmu. Vo všeobecnosti bola hlavná dráma postavená na hlavnej postave, bývalý vojnový veterán menom Eral a Bradley Cooper elegantne stelesňovali úlohu agenta.

Hlavná postava Erol, ktorá bola kedysi vojnovým veteránom, má v starobe veľmi radi kvety, ale potom sa jeho dcéra ožení, nepríde kvôli okolnostiam a dostane ešte väčší problém, dostane prácu - prepravuje drogy a získava veľa peňazí. A robí to zakaždým, pretože predajcovia nemôžu žiariť. Potom nám ukážeme, ako príde k svojej rodine, ktorá ho odviedla preč, chystá sa napraviť svoje chyby, ale náhle sa šéf pre predajcov drog zmení, dá príkaz, aby konal ešte rozhodnejšie.

Ďalej nám ukazujú veľkú drámu, manželka Yerala ochorel rakovinou, riskuje prestávku a posledný krát strávi s blízkym. Potom je opäť zapojený do drogových dílerov a Erol ide tam, kam ide, a zrazu ho agenti prenasledujú a zatknú.

Moje hodnotenie je 9/10, jedná sa o skvelý dramatický film s úžasnými postavami a veľkolepým dejom, ktorý sa mi páčil viac ako „The House Jack Built“.Šťastný deň smrti 2

Je to skvelý film svojho žánru, má zaujímavý dej, skvelú hereckú hru, dokonale prispôsobený scenár réžie Christophera B. Landona, charizmatické postavy s dobrou motiváciou. Ale chýbala mi krutosť, ktorá bola v prvej časti. V prvej časti sa tri vrátili do dňa smrti a vždy, keď maniak predstavil masaker. A podľa môjho názoru to nestačí, ale v pokračovaní je úžasný zápletka o maniakovi, ktorý sa pokúsil zabiť Tri vždy. A potom sa prebudila so strachom a vrátila sa znova do dňa smrti, a teda takmer do celého filmu, ale je zaujímavé pozerať.

Po preštudovaní pokračovania si myslím, že je čas prestať a nerobiť trik.

Moje hodnotenie je 8/10, je to úžasný film s elegantným rozuzlením, zaujímavým dejom a hraním.
Avengers: Final

Toto je posledný film ságy Infinity vo vesmíre Marvel. Dej je veľmi emotívny, nepredvídateľný, nezabudnuteľný, komplexný a stresujúci. Príbeh pokračuje od chvíle, keď sa film Avengers: Infinity War skončí, a myslím si, že je to správne rozhodnutie, pretože postavy dostali príležitosť ukázať, ako sa po porážke cítili. Tri hodiny sa obávate postáv, že ich nechcete stratiť. Veľmi ma potešilo aj hranie hercov. Obzvlášť chcem zaznamenať hru Chris Evans a Robert Downey Jr. Nikdy sme nevideli takú mocnú a živú hru týchto postáv.

Vizuálne efekty sú také pôsobivé, že nepochybujem o tom, že film za nich získa Oscara.

Záverečná bitka je jednoducho úžasná, to najlepšie nie je len medzi filmami Marvel, myslím si, že dokonca prekonala poslednú bitku vo filme "First Player Get Ready".

„Avengers: Final“ - perfektný koniec, ktorý viedol všetkých týchto 11 rokov. Toto je film, ktorý si môžete znova a znova pozerať po tom, ako uvidíte svoje obľúbené postavy z druhej strany. https://bestcasinocanadaonline.com/
Copyright © 2010 - 2020 DobraHypoteka.sk
hypoteky, najlepsie na trhu, poradcovia, banky
Typ:
Adresa:
Email:
predmet správy:*
Text správy:*
Počet zostávajúcich znakov
Screenshot(jpg/png):
Sem napíšte číslicu stodeväťdesiatšesť:

Topreality.sk s. r. o.

Ulica:Odborárska 1381/18
Mesto:Nové Mesto nad Váhom
PSČ:91 501
IČO:50104896
IČ DPH:SK2120170624
E-mail:
607fd1e8700e61e16e075b526b6ad9c6